Костянтинівський індустріальний фаховий коледж

РОЗВИТОК ТА ВИХОВАННЯ

Кабінет практичного психолога

Основні завдання психологічної служби на 2023/2024 навчальний рік:


 

Завдання психологічної служби на 2023/2024 н.р. полягає в тому, щоб допомогти кожному учаснику навчально-виховного процесу стабілізувати психоемоційний стан. Це в свою чергу допоможе здобувачу освіти соціалізуватися і адаптуватися до соціального середовища шляхом оптимального розвитку потенційних можливостей.

Згідно «Положення про психологічну службу в системі освіти України» психологічна служба в системі освіти є складовою частиною державної системи охорони здоров’я громадян України і діє з метою створення умов для розвитку особистості.

КІФК, Костянтинівський індустріальний фаховий коледж, ДВНЗ ДонНТУ, підготовка фахових молодших бакалаврів. Навчання на спеціальностях 051, 072, 076, 133, 141, 161

Стреляєва Олена Вікторівна

Email: [email protected]

Телефон: +380951310926

Волонтерство

КІФК, Костянтинівський індустріальний фаховий коледж, ДВНЗ ДонНТУ, підготовка фахових молодших бакалаврів. Навчання на спеціальностях 051, 072, 076, 133, 141, 161

Кожні 10 , 20 , 50 грн є великим вкладом!

Номер карти:    4149 4991 6947 6361

Карта “Волонтерський рух України” для виплат від “ПриватБанк”.

Саме твій ДОНАТ допоможе змінити чієсь життя на краще

Будемо звітувати перед вами ✍️

Виховна робота

Здобуття освіти в Костянтинівському індустріальному фаховому коледжі –це безперервний процес самовдосконалення та виховання, що охоплює усі важливі аспекти студентського життя. Під час навчання в коледжі колективом КІФК:

  • виховуємо свідомих осіб, з чіткою громадянською позицією, зі знанням їхніх прав та обов’язків;
  • сприяємо творчому розвитку особистості наших студентів;
  • виховуємо справжніх спортсменів у різних видах спорту та всіляко заохочуємо молодь до занять фізичною культурою та ведення здорового образу життя;
  • сприяємо формуванню професійної культури, допомагаємо зануритися в майбутню професію і відчути себе в ній, здобувши необхідні практичні навички;
  • надаємо можливість  студентам спробувати себе в студентському самоврядуванні, ставши частиною родини КІФК;
  • провадимо соціальний захист та психологічний супровід наших здобувачів освіти;
  • тримаємо тісний контакт з батьками, та забезпечуємо комунікацію у всих напрямках та рівнях ;
  • допомагаємо адаптуватися здобувачам освіти до навчального процесу в тому числі під час военного стану та дистанційного формату навчання.

Видатні іменинники України

Українська земля протягом століть плекала унікальних особистостей, які своїми знаннями, талантом і невтомною працею збагачували не лише рідну країну, а й увесь світ.

Державотворці та політичні діячі, вчені та науковці, літератори та поети, художники та митці,спортсмени-легенди, це далеко не вичерпний перелік видатних українців, якими пишається наша земля. Їхні життя – це приклади самовідданості, патріотизму, невтомної праці й безмежного таланту. Їхня спадщина – це безцінний скарб, який ми бережемо й передаємо з покоління в покоління.

Пам’ятаймо про цих людей, адже саме вони роблять нашу країну такою унікальною та неповторною. Їхня велич надихає жити, творити, любити свою Батьківщину й пишатися її славною історією.

Герої не вмирають

Вініченко Кирило Андрійович

Випускник Костянтинівського індустріального фахового коледжу Вініченко Кирило Андрійович , навчався з 01.09.2015 р. по 28.06.2019 р., спеціальність 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

На початку війни одразу став до лав ЗСУ на захист своєї Батьківщини. І 26 лютого 2022 року під селищем Молодіжне Херсонської області віддав своє життя за незалежність і свободу України.

Наказом Президента України Володимира Зеленського Герой посмертно нагороджений орденом ІІІ ступеня «За мужність»

Розпорядженням начальника Костянтинівської міської військової адміністрації від 15.04.2024 №228-р «Про перейменування вулиць та інших об’єктів топоніміки, демонтаж пам’ятників та пам’ятних знаків у населених пунктах Костянтинівської міської територіальної громади Краматорського району Донецької області за результатами проведення громадського обговорення» вулиця Громова, на якій мешкав Кирило, перейменована на вулицю Кирила Вініченка.

КІФК, Костянтинівський індустріальний фаховий коледж, ДВНЗ ДонНТУ, підготовка фахових молодших бакалаврів. Навчання на спеціальностях 051, 072, 076, 133, 141, 161

Руслан Єльцов

В війні за свободу України загинув мешканець Костянтинівки.  12.09.23  захищаючи Україну від російських загарбників загинув Руслан Єльцов. Йому було 22.

Він визволяв нашу землю від рускої нечісті на Донецькому напрямку. Загинув як герой зі зброєю в руках.

Ось що про нього пише побратим.

“Погиб во время проведения штурмовых действий в Донецкой области. Отбили позиции противника, закрепились и даже когда снаряд прилетел рядом с ним, и его засыпало землёй, он поднялся и продолжил держать рубеж обороны. Противник с фланга, автоматная очередь, молодой викинг пал смертью храбрых с оружием в руках, защищая свою страну и свой народ. Ему было 22 года. Морпехам под плотным огнём удалось забрать героя с поля боя к вечеру.”

Руслан навчався  з 01.09.2016 р. по 31.01.2020 р. у Костянтинівському індустріальному фаховому коледжі  по спеціальності 133 «Галузеве машинобудування».

Вічна  пам’ять ГЕРОЮ УКРАЇНИ!

КІФК, Костянтинівський індустріальний фаховий коледж, ДВНЗ ДонНТУ, підготовка фахових молодших бакалаврів. Навчання на спеціальностях 051, 072, 076, 133, 141, 161