Костянтинівський індустріальний фаховий коледж

«Твій вибір – майбутнє України»

30 квітня наш коледж долучився до участі в онлайн фестивалі параду професій «Твій вибір – майбутнє України», організований комунальним закладом « Донецький Палац молоді « Юність». На фестивальній онлайн платформі було представлено 22 заклади вищої професійної освіти, де були присутні понад 300 – та потенційних абітурієнтів з різних шкіл та ліцеїв Донецької області. Усі учасники фестивалю подавали відео презентації у двох номінаціях – « Моє портфоліо» та « Найкраща». По завершенню переглядів презентацій, майбутні абітурієнти мали змогу відразу для себе професійний заклад, голосуючи за нього у прямому етері.

До створення промо ролика долучилися: Кириченко Сашко( Е 1-1у); Денис Шепелєв ((ПТБ 1-1); Гришаєв Микита ( М3/2); заступниця директора з ВР Максимчук Н.Є.

Отримали диплом від Донецької обласної державної адміністрації Департаменту освіти і науки КЗ ” Донецький палац молоді ” Юність” за участь в онлайн – фестивалі нараді професій ” Твій вибір – майбутнє України” серед молоді Донецької області.