13:42
З днем знань!

Шановні здобувачі освіти, батьки, колеги, співробітники!

     Вітаю всіх Вас з Днем знань та початком нового навчального року!
     Вже другій навчальний рік ми розпочинаємо в умовах воєнного стану. Але хочеться відмітити, що колективу коледжу вдається все можливе і неможливе:
організували успішне функціонування закладу в дистанційних умовах (створені максимально безпечні умови які забезпечують рівний доступ до навчання для усіх студентів коледжу, незалежно від їхнього місцеперебування), провели вступну кампанію в цей надскладний період, отримуємо високі якісні результати у навчання серед здобувачів освіти коледжу, виховуємо гідне молоде покоління українських громадян, досвідчених фахівців, яким доведеться відбудовувати нашу країн.
     Визначені здобутки можливі завдяки згуртованості колективу коледжу, щоденній наполегливій праці.
     Шановні колеги, нехай новий навчальний рік принесе Вам нові здобутки, заслужену шану! Дякую Вам за Вашу щоденну працю і турботу про майбутнє нашої держави.
     З особливим теплом звертаюся до першокурсників! Саме для Вас цей день урочистий і хвилюючий. Вас чекає захоплююча подорож в світ фахових знань, яку Ви пройдете разом із самовідданими, досвідченими, креативними, професійними викладачами нашого коледжу! Впевнена, що зерна науки, якими будуть засіяні Ваші душі, забезпечать Вас в майбутньому
добрим врожаєм мудрості та натхнення. Бажаю Вам підкорити нові вершини знань, досягти омріяної мети!
     Всім студентам зичу сміливості й упевненості в собі, високого натхнення в пізнанні світу, захопливих відкриттів і нових перемог у новому навчальному році!
      Найщиріші вітання і Вам, шановні батьки! Радості, здоров’я, шани та любові Вам від Ваших дітей.
     Від щирого серця бажаю усім нам миру, добра, терпіння,
наполегливості, взаєморозуміння та віри у свої сили!

З повагою в.о. директора ВСП КІФК ДВНЗ ДонНТУ
Аліна САМАРІНА

Переглядів: 98 | Додав: KIT
Всього коментарів: 0
avatar