10:21
З днем захисника та захисниці України

1) Орлова Аліна 
2) 16
3) ВСП "Костянтинівський індустріальний фаховий коледж ДВНЗ "ДонНТУ"
4) Група ЕПФ 2-1 
5) Символ ЗСУ 
6) Тема: Квіткова композиція "Символ ЗСУ"

Зміст:
Композиція "Символ ЗСУ" є виразом вдячності та підтримки Збройних Сил України. Вона складається з різнобарвних квітів, що символізують мужність, силу та відданість українських військових.

Ідея композиції "Символ ЗСУ" полягає в тому, щоб висловити підтримку та повагу до Збройних Сил України через мову квітів. Кожен елемент композиції має своє символічне значення, яке доповнює загальну ідею вшанування воїнів та їхньої роботи.

7) Історія створення квіткової композиції "Символ ЗСУ" я  була надихнута патріотизмом та вдячністю  до Збройних Сил України. Також,я була вражена мужністю та відданістю українських військових, які захищають країну від зовнішніх загроз.

На створення композиції було витрачено приблизно два дні. Я присвятила цей час детальному плануванню та вибору квітів, а також їх розташуванню, щоб передати символічне значення кожного елементу композиції.

Для створення квіткової композиції "Символ ЗСУ" я використовувала кольоровий двосторонній папір різних кольорів, клей, ножиці та картон для основи. Кольоровий двосторонній папір  був обраний  з метою передати символічне значення кожного квіту в композиції. Клей та ножиці були використані для з'єднання та вирізання квітів, а картон слугував основою для композиції.

Також ,я планувала  кожен елемент композиції з урахуванням його символічного значення. Червоні квіти були розташовані в центральній частині композиції, щоб символізувати силу та мужність Збройних Сил України. 

Створення квіткової композиції "Символ ЗСУ" було для мене  важливим способом висловити підтримку та повагу до Збройних Сил України. Вона стала символом патріотизму та гордості за свою країну, а також вираженням вдячності українським військовим за їхню мужність та відданість.

8) Дорогі захисники і захисниці України!
В цей особливий день, День захисників і захисниць України, я хочу сказати, що нехай ваша мужність і відданість завжди будуть прикладом для наступних поколінь!
Бажаю вам, наші дорогі захисники та захисниці України,  безмежного щастя у вашому нелегкому шляху!


Презентація від Е3(2)-1(1у)

Переглядів: 98 | Додав: KIT
Всього коментарів: 0
avatar