07:55
З днем студента

З днем студента, шановна молодь!

     Студентські роки – яскравий, динамічний та переломний період в житті кожної людини. Це час, коли закладаються основи майбутньої кар’єри, формується життєва позиція людини, набувається найважливіший життєвий капітал – знання.
     Так сталося, що війна розкидала вас по різним куточкам не тільки нашої країни, а і закордоном, але навчання в коледжі є тією точкою опори, яка тримає нас разом, об’єднує наші думки та прагнення, прагнення навчати та вчитися, спілкуватися, будувати плани на майбутнє.
     З гордістю несіть почесне звання студента, набувайте знання та переймайте досвід ваших наставників, ставайте першокласними спеціалістами та будьте порядними людьми. Хай освіта, яку ви отримуєте в коледжі, подарує вам заряд позитивної енергії, допоможе залишатися стійкими у вирішенні будь-яких життєвих питань і відкриє двері в нове життя, допоможе вам стати справжніми патріотами своєї країни. Ви - майбутнє України!
     Бажаємо вам успіхів у навчанні, міцного здоров’я, душевних сил здолати шлях, наповнений випробуваннями та перемогами. Впевнено йдіть до своєї мети!

 

З повагою
адміністрація коледжу

Переглядів: 48 | Додав: KIT
Всього коментарів: 0
avatar