08:51
З днем народження!!!

Щиро вітаємо колектив, студентів та ветеранів праці Відокремленого структурного підрозділу «Костянтинівський індустріальний фаховий коледж Державного вищого навчального закладу «Донецький національний технічний університет» з 91-річчям від дня його заснування.

Нам випала велика честь працювати та здобувати освіту в коледжі, який виховав не одне покоління. Ми пишаємося славетними традиціями та історією нашого навчального закладу.

Зі стін коледжу вийшли тисячі талановитих випускників, які стали хорошими спеціалістами та добрими справами прославляють коледж на теренах країни.

Низький уклін викладачам – ветеранам, які нині перебувають на заслуженому відпочинку. Праця кожного з Вас – це золоті сторінки історії нашого коледжу.

Сьогодні колектив та студентство коледжу продовжують і примножують традиції славетного навчального закладу. Ми віримо, що пройде багато років, а Костянтинівський індустріальний фаховий коледж залишатиметься лідером серед навчальних закладів.

Усім невпинного руху вперед, успішного здійснення усіх планів та задумів. Сили Вам, віри та впевненості у завтрашньому дні! Нехай усі Ваші дні будуть плідними на творчі задуми, хороші справи, щедрі на добрий настрій та успіхи.

Адміністрація коледжу

Переглядів: 351 | Додав: KIT
Всього коментарів: 0
avatar