07:02
З 1 вересня

Шановні колеги, співробітники,
студенти, першокурсники та батьки!

     Так сталося, що вже вдруге за свою більш ніж 90-річну історію наш колектив починає новий навчальний рік в умовах війни, складних викликів, пов’язаних із необхідністю переміщення навчального закладу до нового місця.
     Важкий і дуже відповідальний період історії переживає наша країна і наш коледж. Від нашої згуртованості, наполегливості й віри в себе залежить наше майбутнє.
     Перед викладачами у новому навчальному році стоять важливі й відповідальні задачі, виконання яких направлено на продовження багаторічної історії нашого освітнього закладу, на підтримку набутих традицій та започаткуванню нових, продовження почесної справи виховання й освіти гідного молодого покоління українських громадян, досвідчених фахівців, яким доведеться відбудовувати нашу країну. Дорогі колеги, шановні викладачі, пам’ятайте, що саме завдяки вашій щоденній праці твориться майбутнє країни.
     Від усієї душі бажаю Вам миру, злагоди, добра, натхнення,задоволення від результатів своєї праці!
     Особливі вітання вам, шановні першокурсники! Перший день завжди урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається надзвичайний, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Ви починаєте рух сходинками до професійного розвитку. Бажаю Вам підкорити нові вершини знань, досягти омріяної мети.
     Усім студентам, які продовжують навчання на старших курсах, а також тим, хто приєднався до нашої дружної студентської родини, бажаю наснаги, наполегливості та натхнення для досягнення поставлених цілей у навчанні.
     Усі ми прагнемо одного – нашої перемоги, повернення до мирного життя, до своїх домівок. Якщо ми будемо єдиними, якщо кожен з нас буде сумлінно робити свою справу, нас не зламати.
     Від щирого серця бажаю усім нам миру, добра, терпіння, наполегливості, взаєморозуміння та віри у свої сили!

З повагою в.о. директора коледжу

Аліна САМАРІНА

Переглядів: 263 | Додав: KIT
Всього коментарів: 0
avatar