13:05
Випускний 2023

31 січня 2023 року в дистанційній онлайн формі відбувся урочистий захід, присвячений випуску молодших спеціалістів та фахових молодших бакалаврів денної та заочної форми навчання спеціальностей 161 «Хімічні технології та інженерія» та 133 «Галузеве машинобудування». До онлайн зустрічі приєдналися випускники груп та їх батьки, адміністрація коледжу, викладачі.

Зі словами привітання до випускників звернулися представники адміністрації, в.о. директора ВСП КІФК ДВНЗ ДонНТУ Аліна САМАРІНА, заступник директора з виховної роботи Марина ЧЕРНИШОВА, завідувач відділенням Інна БАРДІЧЕВСЬКА. 

Куратори випускних груп Галина ЖУРАВЕЛЬ, Вікторія КРЮЧКОВА підготували відеопрезентації-спогади на тему: «Студентське життя -  найкращі часи». 

За особливі досягнення у навчанні та активну участь в житті коледжу, за сумлінне виконання громадських доручень, зразкову поведінку, були відзначені грамотами наступні студенти:

ДЗЬОБА Аліна, ДЗЬОБА Ілона,   КУТЯВІНА Катерина,   ПИЛЬНИКОВА Уляна,   САХАРОВА Єлизавета, ТЮТЮННИК Ксенія, САЖНЄВ Микита, ГЛУЩЕНКО Вадим.

За виховання гідних, відповідальних громадян України були нагороджені пам’ятними подяками наступні батьки: ДЗЬОБА Марина, КУТЯВІНА Ніна та КУТЯВІН Володимир, ПИЛЬНИКОВА Ольга та ПИЛЬНИКОВ Сергій, САХАРОВА Тетяна та САХАРОВ Олексій, ТЮТЮННИК Олена, САЖНЄВА Олена та САЖНЄВ Костянтин, ГЛУЩЕНКО Лілія .

Викладачі коледжу разом з батьками, впродовж усього терміну навчання студентів, спрямовували свої зусилля на формування особистостей готових до захисту та відбудови нашої країни.


Презентація випускних груп

Випускне відео

Переглядів: 121 | Додав: KIT
Всього коментарів: 0
avatar