23:27
Святкування дня народження Тараса Шевченка

     «Сердечні пристрасті й розчарування Кобзаря»…

      В історії кожного народу серед її великих творців є люди, імена яких оповиті невмирущою  любов’ю та славою. Таким самородком в українців є Тарас Григорович Шевченко, чия безсмертна спадщина – одна з найбільших вершин людського духу. Тарас Шевченко для України – не просто народний поет, якого доля обдарувала багатьма талантами. Національний пророк, апостол правди, заступник правди, заступник знедолених, провидець – так називають його українці. Святе ім’я Тараса не вмре повік, йому, як сонцю, вічно пломеніти. Не забули українці свого Великого Кобзаря. Його ім’я входить у наше життя з дитинства, з маминих пісень, з наших перших книжок, а з роками Шевченкове слово стає все ближчим, все дорожчим. «Кобзар» уже давно став настільною книгою, оберегом кожної оселі.  Постать і культурний спадок Тараса Шевченка  - неоціненні. Він працював у різних галузях  літератури й образотворчого мистецтва, є автором високохудожніх літературних та мистецьких творів. Його постать, як і твори, містять багато цікавого та загадкового. Розкрити це цікаве й загадкове намагалися студенти Костянтинівського індустріального фахового коледжу, долучившись до відзначення свята Кобзаря та провівши  різноманітні заходи:

 C:\Users\Валера\Desktop\фото\115.jpg

 

 

 

 

 

 

 

  1. Літературний вечір: «Сердечні пристрасті й розчарування Кобзаря»

  2. Виставка ювілейних газет  до 207 – річниці Т.Г. Шевченка

  3. Участь у літературному онлайн-марафоні, присвяченого пам’яті Тараса Шевченка, «Єднаймо душі словом Кобзаря!»

  4. Фотосушка «Шевченкова весна»

  5. Конкурс на кращу поезію про Т.Г.Шевченка:  «Шевченко в моєму серці» 

      Літературний вечір «Сердечні пристрасті й розчарування Кобзаря»… Про це не напишеш, це треба почути й відчути душею й серцем. Понад годину в стінах коледжу лунало величне слово пророка й генія, великого поета й художника. Характерно, що свято слова проходило не трафаретно, як годиться, а з елементами співу на вірші поета, музики й танців, що надавало йому особливого піднесення й звучання. Студенти закликали вслухатися  в слова Великого Пророка, виконувати його заповіти, бо він є нашим порадником, нашою найбільшою правдою. Кульмінацією заходу стало читання студентами власних поезій, присвячених Т.Г.Шевченку. 

   Шевченко й досі своїм словом закликає любити Україну, брататися сильному зі слабшим, бути справедливими і чесними. Він  і досі є нашим дзеркалом, вдивляючись у яке, ми питаємо себе: хто ми є і які ми є?

Викладач                                                                                                              В.П. Боюс

Переглядів: 333 | Додав: KIT
Всього коментарів: 0
avatar