07:38
Герої не вмирають! Вони назавжди будуть з нами!

Герої не вмирають! Вони назавжди будуть з нами!

      Війна. Просто слово. П’ять літер. Але скільки асоціацій пробуджує в нас воно! Біль, героїзм, патріотизм, туга за близькими людьми, ненависть та любов…

 

     Його вже немає. І не стало його на війні. І загинув він у бою.  І було йому всього 22…

    Вініченко Кирило  Андрійович навчався в  Костянтинівському   індустріальному технікумі за спеціальністю «Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд» з 2015 до року 2019.  Він ніколи не ховався від труднощів. Навчався, був душею групи, завжди йшов на допомогу товаришам. І коли після закінчення технікуму  в нього постав вибір майбутнього, він без роздуму обрав службу в ЗСУ, Батьківщині.

       Кирило служив солдатом, навідником танка 59-й окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка. При відбитті нападу російських військ його танк був підбитий в ходову частину, і машина не могла в подальшому проводити бій. Він, залишившись прикривати відхід командира й механіка танка з поля бою, отримав поранення несумісні з життям.

    26 лютого 2022 на 22 році життя був смертельно поранений біля селища Молодіжне Херсонської області.

     Пам'ятаємо кожного, хто віддав власне життя заради соборної та самостійної Української держави у цій війні з російським окупантом.

    За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені при захисті державного суверенітету й територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Наказом Президента України Володимира Зеленського посмертно нагороджений орденом ІІІ ступеня «За мужність»

Слава й шана полеглим Героям!

Переглядів: 230 | Додав: KIT
Всього коментарів: 0
avatar