Запобігання корупції     З метою забезпечення неухильного дотримання антикорупційного законодавства України, а також підвищення ефективності здійснення заходів щодо запобігання і протидії корупції, у Відокремленому структурному підрозділі «Костянтинівський індустріальний фаховий коледж   Державного вищого навчального закладу «Донецький національний технічний університет» діє Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції Белянська Юлія Євгенівна.

     Уповноважену особу призначено наказом директору закладу освіти від   11 червня  2020 року №75 

Законодавство України з питань запобігання корупції

Повідомити про корупцію

     Якщо Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками або здобувачами освіти коледжу, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити про виявлені факти на «лінію довіри» електронною поштою на адресу dovirakifk@gmail.com почта.

     Звертаємо увагу, що згідно зі статтею 53 Закону України «Про запобігання корупції» розгляду підлягають повідомлення про порушення вимог цього Закону, здійснені працівником відповідного органу без зазначення авторства (анонімно). Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягає розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

     Інші письмові звернення без зазначення місця проживання, не підписані автором (авторами), а також такі, з яких неможливо встановити авторство, відповідно до частини першої статті 8 Закону України «Про звернення громадян» визнаються анонімними і розгляду не підлягають.

     Надана Вами інформація використовуватиметься як джерело для прийняття рішення щодо необхідності належного реагування відповідно до вимог Закону.


 

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції: Белянська Юлія Євгенівна

E-mail:    yulyabelyanskaya88@gmail.com

Сайт:      https://kitdonntu.com.ua/index/anti-corruption


Документи: